На тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей росіяни посили перевірки місцевого населення. Окупанти поновили на блокпостах ретельний огляд автомобілів, особистих речей і телефонів.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву.

Перевірки відбуваються не тільки на блокпостах. Наприклад, у Токмаку, що на Запоріжжі, окупанти вдаються до перекриття вулиць міста і огляду мирних мешканців.

Відомо також про факти телефонного шантажу тих українських громадян, котрі нещодавно намагались в’їхати до тимчасово окупованого Мелітополя, але кремлівські спецслужби їх не пропустили, – підкреслюють у ЦНС.

Зазначається, що їм телефонують з так званої «адміністрації міста Мелітополь» та розпитують про рідних, котрі опинилися в російській окупації.

Впродовж останніх кількох тижнів значно збільшилась кількість працівників ФСБ РФ і на інших окупованих територіях, зокрема в Криму. Як додають у ЦНС, це робиться з метою посилити «контрдиверсійні» заходи, тобто репресії проти місцевого населення.

Раніше ми повідомляли, що РФ ухвалила новий «указ» щодо паспортизації населення на окупованих територіях Запорізької області.

Завантажити ще...