Projector Foundation оголошує набір на безоплатне онлайн-навчання у сфері креативних та IT індустрій для жінок із сільських місцевостей. Участь можуть взяти і мешканки Запорізької області.

Про це розповіли в Projector Foundation, передає «Відбудова. Запоріжжя».

За умовами програми, усього долучитись можуть 90 жінок, віком від 18 років, які нині проживають у сільській місцевості на підконтрольній Україні території.

Податися на навчання, що стартує у липні-серпні, можна за такими напрямами:

  • графічний дизайн (1 група, 22 людини, 3 місяці);
  • проєктний менеджмент в IT (1 група, 22 людини, 3 місяці);
  • таргетинг у Facebook та Instagram (1 група по 23 людини, 2 місяці);
  • SMM для бізнесу (1 група, 23 людини, 2 місяці).

Навчальний процес передбачає теоретичну та практичну частини. Учасниці працюватимуть над кейсами реальних замовників, тому після успішного завершення курсів будуть мати сертифікат та готовий проєкт для портфоліо.

Окрім цього, вони пройдуть воркшоп з HR спеціалістом, а також отримають доступ до сервісу LEZO, який допоможе знайти свого потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін.

Зареєструватись та переглянути усі деталі щодо навчання можна на сайті проєкту. Дедлайн подачі заявок – 22 липня 2024 року.

Нагадаємо, що Projector Foundation запускає безкоштовний курс Experiment 1.01 для українських підприємців. Мешканці Запорізької області, які відкрили власну справу після 2022 року або мають нову ідею для стартапу, також можуть долучитися й отримати грантову підтримку.

Завантажити ще...