Проїзд у Запоріжжі дорожчає: готівкою – до 25 грн, карткою дешевше
З 16 травня у Запоріжжі змінюється вартість проїзду в громадському транспорті. У маршрутках ціна зросте до 25 грн, а в комунальному транспорті при оплаті готівкою – до 15 грн. Про це повідомили в Запорізькій міській раді.
Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!
Водночас при безготівковій оплаті карткою в автобусах, трамваях і тролейбусах тариф залишиться на рівні 15 грн.
Основна причина підвищення – подорожчання пального.
Запоріжжя тривалий час залишалося одним із останніх міст України без змін тарифів. Приватні перевізники останні місяці працювали фактично зі збитками, через що скоротили кількість транспорту на маршрутах,
За даними управління, на маршрути вже не виходить близько 100 автобусів приватних перевізників.
Востаннє вартість проїзду в Запоріжжі піднімали в березні 2025 році.