З 16 травня у Запоріжжі змінюється вартість проїзду в громадському транспорті. У маршрутках ціна зросте до 25 грн, а в комунальному транспорті при оплаті готівкою – до 15 грн. Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

Водночас при безготівковій оплаті карткою в автобусах, трамваях і тролейбусах тариф залишиться на рівні 15 грн.

Основна причина підвищення – подорожчання пального.

Запоріжжя тривалий час залишалося одним із останніх міст України без змін тарифів. Приватні перевізники останні місяці працювали фактично зі збитками, через що скоротили кількість транспорту на маршрутах,

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міськради.

За даними управління, на маршрути вже не виходить близько 100 автобусів приватних перевізників.

Востаннє вартість проїзду в Запоріжжі піднімали в березні 2025 році.

Завантажити ще...