Понад пів тисячі заяв про пошкоджене житло надійшло від запоріжців після нічної атаки
У ніч на 24 березня росіяни атакували Запоріжжя безпілотниками та балістичними ракетами. Станом на ранок від мешканців надійшло уже понад 500 заяв про пошкоджене житло.
Про це повідомили в Запорізькій міській раді.
Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!
Внаслідок обстрілів пошкоджено 26 житлових будинків та одне нежитлове приміщення у чотирьох районах міста:
- Олександрівський район – одна багатоповерхівка зазнала значних руйнувань і відключена від комунікацій, ще у трьох будинках вибиті вікна та пошкоджені балкони;
- Вознесенівський район – у чотирьох будинках і нежитловому приміщенні пошкоджені вікна та балкони;
- Хортицький район – у дев’яти багатоповерхівках вибиті вікна та пошкоджені балкони;
- Шевченківський район – зруйновано приватний будинок, ще у п’яти будинках та трьох багатоповерхівках пошкоджені вікна та покрівлі.
На місцях працюють усі служби, триває обстеження територій. Комунальники вже почали закривати вибиті вікна листами OSB.
За інформацією Запорізької ОВА, один із пошкоджених будинків розташований поруч із тим, який нещодавно відбудували – мешканці лише повернулися до своїх квартир.
Також пошкоджень зазнали нежитлові будівлі, магазин та підприємства.
Станом на ранок відомо, що внаслідок атаки загинула одна людина. Ще дев’ятеро – поранені. Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.
Раніше ми писали, що за тиждень обстрілів у Запоріжжі пошкоджено понад 100 будинків.