Запоріжжя планує укласти угоду про співпрацю з італійським містом Монтезільвано. Партнерство передбачає розвиток взаємодії між громадами, підтримку європейських цінностей та реалізацію спільних проєктів. Про це повідомляє «Відбудова. Запоріжжя» з посиланням на проєкт рішення міськради.

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

Співпраця охоплюватиме кілька напрямків:

  • освіта та медицина;
  • екологія: «зелений» перехід, адаптація до змін клімату та охорона довкілля;
  • економіка: інвестиції, підтримка бізнесу та розвиток підприємництва;
  • соціальна сфера: соціальний захист і гуманітарна допомога;
  • культура, туризм і спорт;
  • міжнародна промоція обох міст.

Угоду планують укласти на 5 років. Якщо жодна зі сторін не заявить про припинення співпраці, її автоматично продовжать ще на один п’ятирічний термін.

Основою для партнерства став Пакт про наміри співпраці, який Запорізька міська рада та муніципалітет Монтезільвано підписали у 2025 році. На початку 2026 року сторони розпочали офіційне юридичне оформлення партнерства на державному рівні.

Раніше ми розповідали, як Запоріжжя вибудовує систему меморіалізації.
Завантажити ще...