22 квітня представники Павлівської сільської ради взяли участь у міжрегіональному форумі «Партнерство заради розвитку громад» у Дніпрі. Про це повідомили у сільраді.

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

Захід організувала громадська організація «Десяте квітня» в межах проєкту з підвищення спроможності постраждалих громад. До нього долучилися представники з Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей.

Нові партнерства для відновлення: Павлівська громада долучилася до міжрегіонального форуму
Учасники форуму обговорюють підходи до відбудови територій. Фото: Павлівська громада

Під час сесій учасники обговорили розвиток міжмуніципальної взаємодії, обмінялися досвідом і підходами до відновлення територій. Окрему увагу приділили прикладам успішної співпраці, представленим під час тематичної презентації.

У межах форуму також відбувся «Ярмарок проєктів», де громади презентували свої ініціативи й налагоджували професійні контакти.

За підсумками участі представники сільради отримали практичні напрацювання та встановили нові зв’язки для співпраці.

Раніше ми писали, що у Павлівській громаді обговорили оновлення стратегії розвитку.

Завантажити ще...