22 квітня депутати фракції «Слуги народу» в Запорізькій міській раді відкликали Регіну Харченко с посади голови. Про це повідомила Регіна Харченко у коментарі «Відбудові. Запоріжжя».

Свій нетривалий політичний шлях я намагалась зкеровувати до «перемоги публічних інтересів». Мала завжди позицію, не була зручною. Рятувала «тонучих». Готувала візійні проекти (не завжди звісно вони отримували підтримку). Говорила не досить комплементарні речі очільникам та керівникам. Вчора мені в повній мірі “віддячили” за усе вище перераховане. Фракція моїх (до вчора) прекрасних друзів, товаришів та колег вирішила, що я не гідна бути ГОЛОВОЮ фракції. Не гідна усього в цьому житті. Навідміну від них (керівників КП/КНП) не гідна бути дотичною до представлення інтересів міста. Фракція! Дякую ВАМ! За підтримку!, – розповіла у коментарі «Відбудові. Запоріжжя» Регіна Харченко.

22 квітня відбулось зібрання фракції “Слуга народу” Запорізької міської ради, де чинні депутати фракції заслухали звіт голови – Регіни Харченко. Після цього депутати зібралися знову, але вже без Харченко. На цьому засіданні вони переобрали голову фракції. Нею стала Інна Пенчук. Секретаркою фракції – Ірина Куліш, заступниками голови – Кирило Нерянов та Владислав Погорєлов.

Варто зазначити, раніше відомий журналіст Яків Носков натякнув на те, що на наступній сесії більшість депутатів оберуть нового секретаря міськради Запоріжжя, який відповідно виконуватиме і обов’язки мера. За його джерелами , Офіс президента погодив на посаду секретаря міськради саме Регіну Харченко. 

Довідка

Регіна Харченко народилась 21 вересня 1990 року в с. Октябрське Первомайського району АР Крим.

Освіта

2013 – закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

2022 – закінчила Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Суспільно-політична діяльність

2016–2021 – помічник-консультант депутата Запорізької обласної ради.

З 2020 й дотепер – депутатка Запорізької міської ради.

Професійна діяльність

2013–2015 – головний спеціаліст-юрисконсульт Управління Пенсійного Фонду України в Жовтневому районі м. Запоріжжя.

2015–2016 – головний державний інспектор юридичного відділу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників м. Запоріжжя.

Завантажити ще...