Після деокупації захопленого росінами Бердянська, що в Запорізькій області, морський порт потребуватиме модернізації, переорієнтації вантажопотоків та вирішення проблем залізничного сполучення з містом. Про це в інтервʼю «Відбудові. Запоріжжя» розповіла очільниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна.

«Порт – містоутворююче підприємство Бердянська. Тому ми зацікавлені, щоб після деокупації міста економіка регіону якнайшвидше відновилась і підприємство запрацювало на повну потужність»

Вікторія Галіціна, очільниця Бердянської міської військової адміністрації

Однак, за її словами, розвиток порту залежатиме від позиції державної політики в морській галузі.

«Підприємство потребуватиме модернізації, переорієнтації вантажопотоків, вирішення проблем залізничного сполучення з Бердянськом. Наша позиція, як міської влади однозначна – порт має залишатись стабільно працюючим, містоутворюючим підприємством»

Вікторія Галіціна, очільниця Бердянської міської військової адміністрації

Раніше ми також повідомляли, що Бердянський порт російські окупанти перетворили на один з центрів військової логістики, оскільки через нього часто завозять озброєння та боєприпаси. Також його активно використовують для вивезення краденого зерна та металобрухту.

Завантажити ще...