Молодь із Запорізької області зможе безкоштовно взяти участь у всеукраїнському проєкті. Так, 14-18 серпня на території Меджибізького замку, що на Хмельниччині, пройде освітній наметовий табір – «Програма Лідерства 2024». Опісля з’їзду, проєкт триватиме цілий рік в онлайн та офлайн форматах.

Про це повідомляє громадська організація «Українські Студенти за Свободу», передає «Відбудова. Запоріжжя».

Захід об’єднає близько 300 студентів, які мріють про вільну, успішну Україну і хочуть брати активну участь у її творенні. Навчання проходитиме у залах замку, а під час повітряних тривог будуть забезпечені підземні укриття, – зазначають організатори.

Що чекає на учасників

Програма створена для активних студентів віком від 16 до 24 років. Її учасники зможуть:

  • розвинути свої лідерські якості;
  • покращити знання з економіки, політології, філософії з українськими та іноземними експертами;
  • пожити 5 днів в середньовічному замку та дізнатися його історію;
  • отримати особистого ментора та працювати з ним цілий рік над реалізацією своїх цілей;
  • долучитися до спільноти УСС.

Витрати, включно з роздатковими матеріалами, харчуванням та проживанням під час проєкту, покриває організація. Учасники ж мають забезпечити себе наметом, спальником та карематом для сну самостійно. Для усіх передбачений трансфер із Хмельницького до замку.

Після завершення з’їзду за потреби у покритті переїзду до Хмельницького та оренди спорядження учасники зможуть податися на стипендію ім. Людвіга фон Мізеса.

Як долучитися до проєкту

Для участі необхідно заповнити анкету за цим посиланням та пройти відбір. Реєстрація триватиме до 10 липня включно.

Організатори додають, що щорічна програма Лідерства – єдиний спосіб приєднатися до «Українських Студентів за Свободу». За 5 днів табору молодь якомога більше познайомиться з ідеями спільноти.

Кожен учасник, який вирішить вступити в організацію, зможе продовжити програму. Він отримає змогу цілий рік працювати зі своїм персональним ментором, реалізовувати власні ідеї через проєкти й заходи та розбудовувати спільноту, – пояснюють в громадській організації.

Довідка

«Українські Студенти за Свободу» – це громадська організація, місією якою є об’єднання, навчання та мобілізація української молоді, яка прихильна ідеям свободи. Її учасники переконані, що саме свобода є ключовим елементом процвітання будь-якої нації.

Звʼязатися з організацією можна за номером телефону +38 098 758 76 96 або електронною поштою – [email protected]

Завантажити ще...