Для мам і дітей ВПО з Бердянської громади триває набір на безоплатний заїзд у кемп відновлення і відпочинку«Рестарт», що у Вінницькій області.

Про це повідомили в Бердянській міській військовій адміністрації.

За попередньою інформацією, заїзд відбудеться протягом 24-30 червня 2024 року. Батьки мають самостійно оплатити проїзд до Вінниці та назад додому. Учасникам рекомендується взяти з собою особисті речі, пледи та теплий одяг.

Пріоритет надається матерям з двома та більше дітьми. Якщо ви вже були в кемпі, за вимогою донора ми не можемо запросити вас безоплатно ще раз, – підкреслюють організатори.

Учасники кемпу проживатимуть у 8-місних наметах, організатори нададуть каремати та спальні мішки. Їм мають забезпечити триразове харчування з додатковими фруктами і перекусами.

В рамках програми організують екскурсії, конкурси, вечірки та сплав на байдарках і сапах. Діти і дорослі зможуть грати у футбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс і аерохокей, а також брати участь у творчих заняттях, настільних іграх й інших заходах.

Як зазначається, на території кемпу є електрика, безкоштовний Wi-Fi, сучасні туалети, умивальники та душові.

Зареєструватися для участі можна за посиланням – у формі вказано, які вразливі категорії людей можуть долучитись. Учасників відберуть згідно вимог донора та внутрішніх правил кемпу. Якщо виникли запитання, можна звернутись на електронну пошту [email protected] або у телеграм за цим лінком.

Проєкт реалізовує «Подільська агенція регіонального розвитку» разом з Благодійним фондом «Людина для людини».

Завантажити ще...