6 липня 2024 року у Запоріжжі відкрилася нова виставка місцевого фотографа Євгена Водоп’яна під назвою «Погляд». У коментарі «Відбудові. Запоріжжя» автор розповів як створював знімки для виставки.

Фотовиставка присвячена спостережливості за буденними речами та вмінню знаходити в них красу. Більшість експонатів – це фотографії очей різноманітних людей.

За словами Євгена, фотографуванням він почав займатись ще в дитинстві. А ідея для майбутньої виставки виникла рік тому, після перегляду надихаючого фільму «Я-початок». Митець розповідає, що робота над створенням знімків містить декілька складових.

«Думаю, це три речі: камера, вміння бачити складність в простоті та бажання поділитись своїми роботами з людьми»

Євген Водоп’ян, запорізький фотограф

Він зазначає, що у зйомці брали участь, як його знайомі, так і люди, яких він бачив вперше. Під час вибору фотограф звертав увагу саме на очі, адже за його словами, кожна людина має унікальний візерунок зіниць.

«Я хотів би, щоб ми всі подивились навколо. Бо краса – це не тільки десь в телефоні, в Європі чи інших країнах. Краса перед нами, ми і є цією красою»

Євген Водоп’ян, запорізький фотограф

Виставка працює щоденно з 9:00 по 18:00 за адресою просп. Соборний, 151. Вхід безплатний. За спеціальний донат можна отримати фото своїх очей у стилі виставки. Вона буде тривати до 5 серпня.

Авторка: Євгенія Казанцева

Завантажити ще...