Минулого тижня з прифронтових населених пунктів Запорізької області виїхали більш ніж 10 людей, зокрема шестеро з них евакуювались з Гуляйполя. З кожним днем інтенсивність російських обстрілів зростає.

Про це 4 червня в етері телемарафону розповів очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

За його словами, за тиждень російські військові завдали по регіону понад 3 тисячі ударів. Зокрема за минулу добу росіяни обстріляли Запорізьку область 380 разів.

Максимальна кількість обстрілів складала майже 550 ударів за добу. Під ворожим вогнем щоденно перебувають мешканці Степногірська, Оріхова, Гуляйполя та інших населених пунктів.

Ми бачимо кожного тижня збільшення інтенсивності та кількості обстрілів. І тому поступово наші мешканці приймають рішення виїжджати з прифронтових територій. Минулого тижня виїхали більш ніж 10 людей. Здебільшого це літні маломобільні люди, які зрозуміли, що вже вкрай небезпечно знаходитися там, бо росіяни нещадно руйнують цивільну інфраструктуру, – розповів очільник ЗОВА.

Проводять евакуацію з небезпечних територій до Запоріжжя рятувальники та працівники поліції. Щоб виїхати в безпечне місце, можна звернутись за номерами:

  • цілодобової гарячої лінії Координаційного гуманітарного центру – 0 800 339 291;
  • евакуаційних груп Нацполіції – 050-272-72-76 (для жителів Пологівського району) та 097-826-20-02 (для жителів Василівського району).

Також щодня із Запоріжжя курсує безкоштовний евакуаційний поїзд на захід країни, зокрема до Львова чи Хмельницького.

Раніше ми писали, що понад 10 тисяч людей живуть у складних умовах на прифронтових територіях Запорізької області.

Завантажити ще...