Громади Запорізької області, які знаходяться у прифронтовій зоні й постраждали від війни, але хочуть знайти шляхи для відновлення і подальшого розвитку, можуть взяти участь у соціальному проєкті «Спільне майбутнє».

Про це повідомили в громадській організації Urban Reform, передає «Відбудова. Запоріжжя».

За словами організаторів, впродовж проєкту органи місцевого самоврядування громад-учасниць разом із громадськістю визначать:

  • як громадам залишатись привабливими для життя й залучати інвестування;
  • як її мешканцям бути учасниками змін та розвитку.

Сьогодні перед такими громадами постає ряд гострих проблем. Окрім забезпечення безпеки та відновлення критичної інфраструктури, є необхідність планування майбутнього. Робити це також доводиться в умовах зменшення кількості населення, через що може зупинитися розвиток та початися стагнація деяких громад та регіонів, – підкреслюють організатори.

В рамках проєкту будуть проводитись урбаністичні дослідження та воркшопи з аналізу громади і визначення її потенціалу, збиратимуть пропозиції щодо розвитку громади від громадськості, а також проведуть тренінги для локальних ГО.

Подати заявку на участь можна з 24 червня по 8 липня цього року. Заповнити анкету можуть представники органів місцевої влади, а також громадські організації.

Для подачі заявки потрібно зберегти анкету і надіслати вже заповнений файл на пошту: [email protected]В анкеті громадам важливо детальніше описати поточний стан справ. 

Завантажити ще...