До 1 вересня Міністерство освіти може прийняти постанову про те, що школярі мають вчитися офлайн за місцем свого проживання. Це своєю чергою вплине на склад учнів в запорізьких школах. Про це у коментарі «Відбудові. Запоріжжя» повідомив  голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Скоріше за все до 1 вересня Міністерство освіти прийме постанову про те, що всі мають йти офлайн, дистанційного навчання майже не буде. У зв’язку з тим, є декілька кричущих речей. По-перше, вчителі з окупованих територій залишаться без роботи. По-друге, діти, які виїхали з окупованих територій, мають йти вчитися за місцем свого проживання. Так, наприклад, дитина з Мелітополя, яка переїхала у Львів, має йти у львівську школу, – розповідає Федоров.

За словами голови Запорізької обласної військової адміністрації, зміни в системі освіти, можуть вплинути на склад учнів в запорізьких школах. 

До війни у Запоріжжі було 60 000 дітей, зараз приблизно 15 000 дітей звідси виїхали . Але, разом з тим, 15000-17000 дітей проживають тут з тимчасово окупованих територій, які до війни, відповідно, не були учнями запорізьких навчальних закладів. З 1 вересня, у зв’язку з можливими змінами у роботі закладів освіти, можна говорити про те, що склад дітей у запорізьких школах зміниться, – вважає Іван Федоров.

Завантажити ще...