У Запоріжжі до Центру рекрутингу української армії за три місяці роботи надійшло 1521 звернення – як телефонні, так і особисті. Наразі у центрі опрацьовують 226 анкет. 

Про це у вівторок, 25 червня, розповіли в Запорізькій ОВА.

Повідомляється, що на сьогодні 20 рекрутів вже боронять Україну, 56 – проходять військову підготовку у навчальних центрах, 29 осіб – військово-лікарську комісію, ще 36 – вже отримали рекомендаційні листи від військових частин.

Щомісяця до центру надходить понад 500 звернень. Телефонні та особисті консультації відвідувачам надають 4 рекрутерки, троє з них мають досвід військової служби.

Центр рекрутингу української армії в Запоріжжі. Фото: ЗОВА

Дізнатися усі подробиці можна безпосередньо у центрі або зателефонувавши за номерами телефонів: +380 66 183 10 75 та +380 98 835 09 04.

Нагадаємо, що в березні 2024 року в Запоріжжі відкрився рекрутинговий центр, де мають забезпечити відбір кандидатів для служби у війську та надати їм можливість обирати конкретну посаду та підрозділ.

Раніше «Відбудова. Запоріжжя» також писала, що мешканці Запоріжжя та області можуть звернутися до нещодавно створеного рекрутингового центру «Drone Force», щоб стати оператором БПЛА або іншим фахівцем в напрямку безпілотних систем й розпочати службу в одному з відповідних підрозділів.

Завантажити ще...