4 травня команда черлідерок Нововасилівської гімназії «Перспектива» Павлівської громади перемогла на обласному етапі змагань у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» та виступить на всеукраїнському етапі в Києві. Про це повідомили у гімназії. 

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

Проєкт реалізують з 2023 року за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Змагання охоплюють 12 видів спорту й проходять у п’ять етапів – від шкільного до всеукраїнського. У сезоні 2025/2026 участь беруть сотні тисяч школярів з усієї країни.

Юні черлідерки Павлівської громади представлять Запорізьку область на всеукраїнських змаганнях
Черлідерки Павлівської громади після перемоги на обласному етапі. Фото: Нововасилівська гімназія «Перспектива»

Раніше учні гімназії також виступили у фіналі обласних змагань із шахів, де серед 28 закладів освіти посіли п’яте місце.

Завантажити ще...