Юні черлідерки Павлівської громади представлять Запорізьку область на всеукраїнських змаганнях
4 травня команда черлідерок Нововасилівської гімназії «Перспектива» Павлівської громади перемогла на обласному етапі змагань у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» та виступить на всеукраїнському етапі в Києві. Про це повідомили у гімназії.
Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!
Проєкт реалізують з 2023 року за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Змагання охоплюють 12 видів спорту й проходять у п’ять етапів – від шкільного до всеукраїнського. У сезоні 2025/2026 участь беруть сотні тисяч школярів з усієї країни.
Раніше учні гімназії також виступили у фіналі обласних змагань із шахів, де серед 28 закладів освіти посіли п’яте місце.