У роботі ЗАЕС зафіксували значну кількість порушень за два роки – про наслідки окупації
Два роки тому, 4 березня 2022 року, російські військові захопили Запорізьку АЕС, яка досі перебуває під окупацією. За цей час у роботі станції зафіксували 150 порушень умов нормальної експлуатації, ядерної та радіаційної безпеки. Про це повідомили в пресслужбі АТ “НАЕК “Енергоатом”. Фахівці “Енергоатома” визначили показники безпеки енергоблоків Запорізької АЕС. Ці розрахунки свідчать про погіршення рівня […]