Жителі прифронтового Степногірська просять знизити тарифи на електрику взимку
У прифронтовому Степногірську Запорізької області, яке постійно обстрілюють росіяни, залишаються жити близько 700 людей. Частина з них мешкає у приватному секторі й опалює свої домівки дровами, але більшість залежить від електрики, з якою часто виникають проблеми, і ціна якої може зрости. Про це у репортажі «Відбудови. Запоріжжя» розповіла голова Степногірської ОТГ Ірина Кондратюк.