Запоріжжя отримає додаткові кошти на відбудову житла
Кабінет міністрів спрямував понад 162 млн грн на завершення відновлювальних робіт у Запоріжжі та Черкаській області. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Кабінет міністрів спрямував понад 162 млн грн на завершення відновлювальних робіт у Запоріжжі та Черкаській області. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
19 грудня Кабінет міністрів провів виїзне засідання у Запоріжжі. Під час нього, зокрема, розподілили освітню субвенцію на завершення будівництва двох підземних шкіл у Запорізькій області.
Кабінет міністрів виділив ще 99,3 млн грн на завершення відбудови трьох багатоквартирних будинків у Запоріжжі.
Уряд виділив 93,6 млн грн з резервного фонду держбюджету на встановлення 8 когенераційних установок на об’єктах теплопостачання та лікарні в Запорізькій області.
Кабінет міністрів України погодив ініціативу Національного агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) щодо продажу військових облігацій. До Фонду ліквідації наслідків збройної агресії перерахують 1,8 млрд грн. Про це повідомляється у Telegram-каналі «Відбудова. Онлайн».